Ford Kuga
1.5 EcoBoost ST Line|PANO|STOEL/STUUR.VERW|TREKHAAK
Direct kopen, basisprijs: € 14.699,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.699,-
LEASEPRIJS: € 242,26 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.939,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Kuga |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 EcoBoost ST Line|PANO|STOEL/STUUR.VERW|TREKHAAK |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 januari 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 156.706 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 242,26 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.699,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XG-754-P |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Boordcomputer
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verwarmde voorruit
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Kleur rood
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Verw. voorruit en ruitensproeiers
- Verwarmde voorruit
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- Spoiler
- zonwerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Alcantara bekleding
- Electronic climate control
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Grootlichtassistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische inparkeren
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless start
- Sfeerverlichting
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Premium metaalkleur
- Rijstrooksensor met correctie
- Sfeerverlichting
- Twee sleutels aanwezig
- Zij airbag(s) voor
- ASR